Ražošana

          Mūsu firma dibināta tajā laikā, kad sabrukušās PSRS lētie energoresursi Latvijā beidzās un cilvēkiem bija akūta vajadzība apkurināt mantojumā no PSRS iegūtās nekvalitatīvi būvētās un nesiltinātās darbnīcas, halles un mājas. Tā kā izstrādāto naftas produktu lielie krājumi, pēc Savienības sabrukšanas, bija liela dabas problēma, mums sākot ražot universālos izstrādātās eļļas degļus tika atrisinātas divas problēmas uzreiz:

        1.       naftas produkti nenonāca dabā, bet tika uzkrāti jo eļļa kļuva par vērtīgu kurināmo

        2.       apkurei izmantojot mūsu iekārtas, klienti tika pie lēta siltuma- vai pat pie bezmaksas siltuma ja klientam eļļas uzkrājās pašam no savas saimnieciskās darbības.

 

           Ir pagājis ilgs laiks, ir mainījušies mūsu valsts likumi un sistēmas - cilvēku uzskati un vērtības, bet joprojām ļoti daudzi no mūsu pirmajiem klientiem vēl joprojām novērtē Probus radītos pirmos starta produktus. Tos joprojām var apkoptus vai atremontētus iegādāties internetā vai no mūsu servisa kompānijām un  baudīt tos patīkamos brīžus, kad varat iegūt lētu siltumu ietaupot lielu naudu visas ziemas garumā.

 

 Tas labi parāda Probus komandas ilggadējo darba pieredzi un kvalitāti ražojot, apkalpojot un uzstādot radītās apkures iekārtas.

 

Par šiem gadiem krietni ir palielinājies Probus kompānijas produktu klāsts, ražošanas apjomi un klientu ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Šobrīd mūsu produkti strādā un taupa klientiem naudu: Krievijā, Maķedonijā, Vācijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Anglijā, Īrijā, Norvēģijā, Holandē, Somijā, Zviedrijā, Brazīlijā, u.c. un protams Latvijā.

           Patreiz mūsu kompānija joprojām ražo apkures iekārtas (visas jaudas universālos eļļas degļus, sildītājus, konteinera katlumājas u.c) montē iekārtas (siltummezglus, apkures sistēmas, biogāzes apkures katlus, granulu katlumājas u.c.) piegādā ar šīm sistēmām saistīto aparatūru un rezerves daļas, montē un apkalpo šīs sistēmas.

   Tirdzniecība

Probus piedāvā saviem klientiem iegādāties:

 • Universālos eļļas degļus
 • Siltā gaisa ģeneratorus
 • Biogāzes katlus, degļus un lāpas
 • Granulu automātiskos degļus: GlitteR, Pellx, Px, Pelltech, u.c.
 • Granulu katlus ar iespēju kurināt arī ar malku
 • Ilgas degšanas cietā kurināmā ”Candle” (Žvake) katlus
 • Konteinera tipa katlumājas: gāzei, biogāzei, granulām, eļļai, šķidram kurināmajam un biomasai
 • Vācu firmu: Wolf, Buderus, Viessmann apkures katlus
 • Aktīvos radiatorus lielām hallēm, servisa telpām un ražotnēm
 • Apkures tehnikas rezerves daļas
 • Lietotu apkures tehniku no Vācijas- apkures katlus, degļus, tvaika katlus u.c.

  Apkalpošana

           Caur mūsu montāžas firmu LAT-SET, klientiem piedāvājam pilnu apkopi apkures iekārtām un sistēmām. Pārbūvēt remontēt, uzlabot apkures sistēmas, nomainīt vecos apkures katlus pret jauniem. Izbūvēt jaunas apkures sistēmas. Ilggadējā profesionālā pieredze ļauj mūsu speciālistiem diagnosticēt problēmas esošajās apkures sistēmās un tās ātri un kvalitatīvi novērst.

           Veicam universālo apkures degļu tīrīšanu, sezonas apkopes, remontus, jaunu degļu pareizu montāžu un startu. Veicam klienta degļa apkalpojošo personālu apmācību. Pēdējos piecus gadus mūsu speciālisti tiek aicināti montēt, apkalpot un remontēt apkures iekārtas arī ārpus Latvijas.
Esam uzmontējuši apkures sistēmas piecās Krievijas izklaides restorānu motorjahtās, betona ražotnei Krievijā (Novgorodā), siltumnīcu kompleksam Ukrainā (Doņeckā), privātmājās Anglijā un ļoti daudz servisiem Lietuvā un Igaunijā.


 Rezerves daļas

           Tā kā Probus pamat specializācija ir mūsu universālie izstrādātās eļļas degļi- tad vienmēr mūsu noliktavā ir pieejamas visas to detaļas lai varētu ātri tās nomainīt un Jūs nesaltu, bet varētu turpināt baudīt siltumu.
Noliktavā vienmēr turam arī detaļas zviedru granulu degļiem, kurus tirgojam, apkalpojam un montējam jau 15 gadus (Pellx, Px21, Px22, Px51 un Px52).
           Vācu katliem Buderus, Wolf, Viessmann vienmēr ir pieejamas rezerves daļas (gan lietotas, gan jaunas)
Ir iespēja pasūtīt visiem populārākajiem vācu apkures katliem čuguna segmentus un tos tehniski pareizi nomainīt.


Specpasūtijumi

           Tā kā Probus ilgus gadus ražo apkures iekārtas, tad Probus darbnīcā tiek arī būvēti un var tikt pasūtīti nestandarta specpasūtījumi -

 • Speciāli izgatavoti tērauda malkas vai granulu katli;
 • Granulu degļi ar specefikām prasībām vai jaudas apjomu;
 • Īpašu degošu vielu degļus, kuriem ir vajadzīgs deglis, lai tās  varētu kontrolēti un droši pārvērst siltumā vai vispār kaut kur lietderīgi izmantot.
 

Pirkumu grozs