Ražošana

          Mūsu firma dibināta tajā laikā, kad sabrukušās PSRS lētie energoresursi Latvijā beidzās un cilvēkiem bija akūta vajadzība apkurināt mantojumā no PSRS iegūtās nekvalitatīvi būvētās un nesiltinātās darbnīcas, halles un mājas.  Mūsu darbības sākums sakrīt ar to laiku , kad sākās telpu privatizācija un tās jaunajiem saimniekiem bija jāsāk apkurināt lokāli par saviem līdzekļiem.

       Ir pagājis ilgs laiks, ir mainījušies mūsu valsts likumi un sistēmas - cilvēku uzskati un vērtības, bet joprojām ļoti daudzi no mūsu pirmajiem klientiem vēl joprojām novērtē Probus radītos pirmos starta produktus. Tos joprojām var apkoptus vai atremontētus iegādāties internetā vai no mūsu servisa kompānijām un  baudīt tos patīkamos brīžus, kad varat iegūt siltumu ietaupot lielu naudu visas ziemas garumā.

 

 Tas labi parāda Probus komandas ilggadējo darba pieredzi un kvalitāti ražojot, apkalpojot un uzstādot radītās apkures iekārtas.

 

Par šiem gadiem krietni ir palielinājies Probus kompānijas produktu klāsts, ražošanas apjomi un klientu ģeogrāfiskās atrašanās vietas. Šobrīd mūsu produkti strādā un taupa klientiem naudu: Krievijā, Maķedonijā, Vācijā, Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Anglijā, Īrijā, Norvēģijā, Holandē, Somijā, Zviedrijā, Brazīlijā, u.c. un protams Latvijā.

           

   Tirdzniecība

Probus piedāvā saviem klientiem iegādāties:

 • Universālos šķidrā kurināmā degļus
 • Siltā gaisa ģeneratorus
 • Biogāzes katlus, degļus un lāpas
 • Granulu automātiskos degļus: GlitteR, Pellx, Px, Pelltech, u.c.
 • Granulu katlus ar iespēju kurināt arī ar malku
 • Ilgas degšanas cietā kurināmā ”Candle” (Žvake) katlus
 • Konteinera tipa katlumājas: gāzei, biogāzei, granulām, eļļai, šķidram kurināmajam un biomasai
 • Vācu firmu: Wolf, Buderus, Viessmann apkures katlus
 • Aktīvos radiatorus lielām hallēm, servisa telpām un ražotnēm
 • Apkures tehnikas rezerves daļas
 • Lietotu apkures tehniku no Vācijas- apkures katlus, degvielas tvertnes, degļus, tvaika katlus u.c.

  Apkalpošana

           Caur mūsu montāžas firmu LAT-SET, klientiem piedāvājam pilnu apkopi apkures iekārtām un sistēmām. Pārbūvēt remontēt, uzlabot apkures sistēmas, nomainīt vecos apkures katlus pret jauniem. Izbūvēt jaunas apkures sistēmas. Ilggadējā profesionālā pieredze ļauj mūsu speciālistiem diagnosticēt problēmas esošajās apkures sistēmās un tās ātri un kvalitatīvi novērst.

           Veicam apkures degļu tīrīšanu, sezonas apkopes, remontus, jaunu degļu pareizu montāžu un startu. Veicam klienta degļa apkalpojošo personālu apmācību. Pēdējos piecus gadus mūsu speciālisti tiek aicināti montēt, apkalpot un remontēt apkures iekārtas arī ārpus Latvijas.
Esam uzmontējuši apkures sistēmas piecās Krievijas izklaides restorānu motorjahtās, betona ražotnei Krievijā (Novgorodā), siltumnīcu kompleksam Ukrainā (Doņeckā), privātmājās Anglijā un ļoti daudz servisiem Lietuvā un Igaunijā.


 Rezerves daļas

           Tā kā Probus pamat specializācija ir aprīkojums ar specializāciju uz šķidrā kurināmā degļiem- tad vienmēr mūsu noliktavā ir pieejamas visas to detaļas lai varētu ātri tās nomainīt un Jūs nesaltu, bet varētu turpināt baudīt siltumu.
Noliktavā vienmēr turam arī detaļas zviedru granulu degļiem, kurus tirgojam, apkalpojam un montējam jau 25 gadus (Pellx, Px21, Px22, Px51 un Px52).
           Vācu katliem Buderus, Wolf, Viessmann vienmēr ir pieejamas rezerves daļas (gan lietotas, gan jaunas)
Ir iespēja pasūtīt visiem populārākajiem vācu apkures katliem čuguna segmentus un tos tehniski pareizi nomainīt.


Specpasūtijumi

           Tā kā Probus ilgus gadus ražo apkures iekārtas, tad Probus darbnīcā tiek arī būvēti un var tikt pasūtīti nestandarta specpasūtījumi -

 • Speciāli izgatavoti tērauda malkas vai granulu katli;
 • Granulu degļi ar specifiskām prasībām vai jaudas apjomu.
 • Universālie šķidrā kurināmā degļi jums speciāli pielāgoti Jums pieejamajam kurināmajam