SIA "Probus" Privātuma politika

www.probus.lv rūpējas par to, lai sargātu Jūsu privātumu un aizsargātu Jūsu personas datus. Šī privātuma politika attiecas uz Jūsu personas datiem, kurus apkopo SIA "Probus", vienotais reģistrācijas numurs: 40103625332 , Adrese: Palsas iela 36, Rīga, LV-1079 (turpmāk tekstā Uzņēmums).

Nododot Uzņēmumam savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat politikas noteikumiem, lūdzam, neiesniegt savus personas datus apstrādei.

Personas dati, kuri tiek apkopoti

Uzņēmums var apkopot personas datus par Jums, kad Jūs apmeklējat mājaslapu www.probus.lv un sniedzat personas datus, lai sazinātos ar Uzņēmumu.

Sīkfaili (cookies)

Uzņēmums izmanto sīkfailus, lai apkopotu informāciju par Jūsu darbībām, brīdī, kad Jūs apmeklējat Vietni. Sīkfaili ir faili, kas glabā informāciju Jūsu datora cietajā diskā vai mobilā telefona pārlūkā, un tādējādi var noteikt, ka esat apmeklējis Vietni iepriekš.

Personas datu apstrāde un izmantošana

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam Uzņēmums var izmantot Jūsu personas datus.

Tikai ar Jūsu iepriekšēju piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam, Uzņēmums var Jums sūtīt informāciju par produktiem, pakalpojumiem, speciāliem piedāvājumiem, akcijām un citu informāciju, ko uzskata par Jūs interesējošu.

Uzņēmums nedos atļauju izmantot Jūsu personas datus citiem uzņēmumiem.

Privātuma politika var tikt mainīta, tāpēc iesakām apmeklēt šo sadaļu regulāri, lai uzzinātu aktuālo informāciju.

Sīkfailu Politika

Uzņēmums neizmanto sīkfailus vai citas izsekošanas tehnoloģijas, lai ievāktu informāciju no Jūsu datora vai izvietotu informāciju Jūsu datorā vai citā ierīcē, ar kuras palīdzību apmeklējat Vietni, vai lai izsekotu Jūsu tiešsaistes darbības, kad neatrodaties Uzņēmuma Vietnē.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka:

dažus sīkfailus iestata Uzņēmuma Vietne (pirmās puses sīkfaili) un dažus iestata citas vietnes, piemēram, Google un Facebook (trešo pušu sīkfaili).

Daži sīkfaili tiek dzēsti no Jūsu datora, kad aizverat pārlūku. Tos sauc par sesijas sīkfailiem. Citi paliek Jūsu datorā ilgāk, līdz pēc noteikta laika beidzas to derīguma termiņš. Tos sauc par pastāvīgiem sīkfailiem, un tos var izmantot, lai starp pārlūkošanas sesijām glabātu informāciju, piemēram, par tīmekļa vietnes iestatījumu priekšrokām vai precēm, kuras ielikāt grozā pēdējā apmeklēšanas reizē.

Kā izslēgt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Jūs varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā Jums manuāli būs jāpielāgo iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet mājaslapu, un turklāt pastāv iespējamība, ka daži pakalpojumi un funkcijas nedarbosies.

Apmeklējot www.probus.lv mājaslapu, jūs piekrītat, ka Uzņēmums uzkrās un izmantos sīkdatnes. Savu piekrišanu jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Ja jums ir kādi jautājumi, ierosinājumi vai sūdzības lūdzu rakstiet [email protected] vai zvaniet +371 29217550

Paldies.

Ar cieņu,

SIA ''Probus''